Sezona jagod 2026 je končana. Obrali smo zadnje jagode, zaprli obe prodajni mesti in zaključili tudi samonabiranje. Bil je lep, vroč maj – in vaša podpora nas je vsak dan znova motivirala, da smo prišli.

Iskrena hvala vsem, ki ste nas obiskali letos. Vsaki stranki, ki je postala del naše male zgodbe o domačih, naravno pridelanih jagodah. Vidimo se naslednje leto! 🍓

Hvala obema prodajnima mestoma

📍 Avtobusna postaja Kronovo Vsak dan od 10:00 do razprodaje. Zahvaljujemo se vsem mimoidočim in stalnim strankam, ki so se ustavili po košarico.
📍 Supernova Novo Mesto – takoj za Loterijo Slovenije pri Intersparu Ponedeljek–petek 9:00–21:00, sobota 8:00–21:00. Hvala vsem obiskovalcem nakupovalnega centra, ki ste nas odkrili in se vračali.

Posebna zahvala gre tudi vsem, ki ste se ob koncu sezone odzvali na samonabiranje jagod in sami pobrali zadnje jagode za marmelado naravnost z nasada. Veseli nas, da je tudi ta del sezone tako lepo uspel.

Nasvidenje do naslednje sezone!

Vsako leto je jagodna sezona krajša, kot bi si želeli – ampak ravno to jo naredi posebno. Že zdaj se veselimo pomladi 2027, ko bomo spet tu z isto pridnostjo, istimi nasadi in upamo, da vsaj malo boljšim vremenom.

Da ne zamudite začetka naslednje sezone, nas spremljajte na Facebooku – tam bomo objavili prve novice, ko bodo jagode spet zrele.

Ostanite zdravi in se vidimo naslednje leto! 🍓

— Vasilij Jenko, Kmetija Jenko