Sezona jagod 2026 je končana. Obrali smo zadnje jagode, zaprli obe prodajni mesti in zaključili tudi samonabiranje. Bil je lep, vroč maj – in vaša podpora nas je vsak dan znova motivirala, da smo prišli.
Hvala obema prodajnima mestoma
Posebna zahvala gre tudi vsem, ki ste se ob koncu sezone odzvali na samonabiranje jagod in sami pobrali zadnje jagode za marmelado naravnost z nasada. Veseli nas, da je tudi ta del sezone tako lepo uspel.
Nasvidenje do naslednje sezone!
Vsako leto je jagodna sezona krajša, kot bi si želeli – ampak ravno to jo naredi posebno. Že zdaj se veselimo pomladi 2027, ko bomo spet tu z isto pridnostjo, istimi nasadi in upamo, da vsaj malo boljšim vremenom.
Da ne zamudite začetka naslednje sezone, nas spremljajte na Facebooku – tam bomo objavili prve novice, ko bodo jagode spet zrele.
Ostanite zdravi in se vidimo naslednje leto! 🍓
— Vasilij Jenko, Kmetija Jenko